ce sertifika iso sertifika yil
  Anasayfa   |   İletişim
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalar Kataloglar İletişim

ÜRÜNLERİMİZ

ürünlerürünler

 

Firmamızın ana faliyet konusu 1 kva - 4500 kva arası servo, statik voltaj regülatörleri ve 10 A - 50.000 A arası redresör üretimi yapmaktadır. Üretimlerimizde kullanılan transformatörler bakır sargılı ve transformatörlerde kullanılan saçlar silisli saçtan imal edilmektedir, Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız uzun yılları aşan tecrübe ve üretim kalitesi ile türkiye ve dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaktadır.

 
REFERANSLAR
monofaze voltaj regülatörü
 
trifaze voltaj regülatörü

aksateksan

   
statik voltaj regülatörü
 
kombi regülatörü
dominoserzincanuniversitesi
       

Voltaj regülatörü şehir şebekesindeki aşırı voltaj yüklenmelerinden dolayı şehir şebekesi etkilenir ve elektrik enerjisi aşırı dalgalanmalara sebep olur, bu dalgalanmalar enerjinin düşmesine sebep olmaktadır.

Voltaj regülatörleri bu değişken dalgalanmalarda şebekeden gelen enerjiyi 220 volt olan standart çalışma voltajında tutar.Voltaj regülatörü fiyatları cihazlarda kullanılan ürünlerin kalitesine göre değişmektedir, regülatörlerde kullanılmakta olan trafonun sargısından, kullanılan şalterin markası, içerisinde kullanılmakta olan elektronik servo kontrol devresi ve varyak (reosta) gibi malzemelerin kalitesine göre regülatör fiyatı değişmektedir. Regülatörler içerisinde kullanılmakta olan koruma ünitesi faz kesilmelerine ve aşırı yüksek voltajlara karşı koruma sağlamakta olup regülatör fiyatıne etki etmektedir, voltaj regülatörü fiyatları için lütfen firmamızla görüşün.

Şehir şebekesi ev ve işyerlerimize gelirken çeşitli faktörlerden geçerek gelmektedir, bu faktörler enerjinin düşmesine ve harmonik çoğalmasına sebep olmaktadır, ev ve işyerlerimizde kullanmış olduğumuz hassas elektronik eşyalar bu harmonik ve dalgalanmalardan aşırı etkilenmekte ve kısa sürede bozulmaktadır, bu bozulmaları imalatını ve satışını yaptığımız ürün olan regülatör ile sıfır seviyesine indirmekteyiz. Ürünlerimize istenilirse ek olarak faz koruma ve aşırı yük koruma ünitesi ek olarak ilave edilir ve faz kesilmelerine, aşırı yük dengesizliğini önler.

Regülatör'ler şebeke(network)'dan gelmekte olan alternatif akım enerjisini transformatör yardımı ile distorsiyon ve harmonik' den arındırarak reosta yardımı aracılığı ile çıkış voltajını istenilen düzeyde tutmayı amaçlar.

Cihazlarımızda kullanmış olduğumu transformatör'lerde harmonik filtresi bulunması ile birlikte kullanmış olduğumuz reosta paraziti engelleyerek harmonik seviyesini % 0.1 oranına kadar düşürmektedir

 

 

Piyasada bir çok marka şalter kullanılmaktadır fakat en kalitelisi Metop ve kraus marka şalterdir.

 

cukurovaido

thyaselsan

       
TAB İSO 9001 KALİTE YÖNETİM SERTİFİKALI
TAB CE SERTİFİKALI
TAB TRİFAZE SİSTEMLER İÇİN 6 X PAKO ŞALTER
TAB OPSİYONEL HABERLEŞME SEÇENEKLERİ
TAB OPSİYONEL LCD EKRAN VE YÜK DURUMU GÖSTERGESİ
TAB OPSİYONEL AŞIRI AKIM KORUMA ÜNİTESİ
TAB OPSİYONEL AŞIRI GERİLİM KORUMA ÜNİTESİ
TAB OPSİYONEL AŞIRI ISI KORUMA ÜNİTESİ

VOLTAJ REGÜLATÖRÜ CALIŞMA PRENSİBİ

regülatör şema

 

 
TAB MİKROİŞLEMCİLİ KONTROL ÜNİTESİ
TAB FAZLAR ARASI İZOLELİ KONTROL ÜNİTESİ
TAB DENGESİZ YÜKLERE KARŞI KORUMA
TAB ŞEBEKE ÜZERİNDEN CALIŞMA (BYPASS)
TAB SESSİZ CALIŞMA YÜKSEK VERİM
TAB PROFESYONEL DİZAYN
TAB ÜRÜNLERİMİZ 2 YIL GARANTİMİZ KAPSAMINDADIR.
TAB TEKERLEKLİ KUTU


DNS Servo Voltaj Regülatörleri (±% 1) gibi düşük düşük çıkış gerilim toleransı ile 100V/sec düzeltme hızında mekanik çalışır. Böylece elektronik yükleri korumak için ideal çözümler. Genel uygulamalarda onlar çok bina ve fabrikalarda giriş gerilimi düzeltme stabilize, aydınlatma gibi hiçbir kritik yükler için tavsiye edilir.

Servo Voltaj stabilizatörler aynı zamanda, ağ gerilimi çok düşük olduğu ve dalgalanma yüksek jeneratör ile bağlantılı olarak kullanılmak için idealdir. Normalde, bağımsız bir jeneratör, bir Servo veya Servo Voltaj Regülatörü 165V seviyesine kadar şebeke voltajını düzelten beri Statik Voltaj Sabitleyici 165V altında plus darbeleri ile birleştiğinde bir jeneratör Ancak, 200V altında çalışmaya başlar ve voltaj regülatörü kt2525 serisi bu marj içinde regülatörün düzeltme yeteneği jeneratörler gereksiz çalışmasını önlemek ve sistemin verimliliğini artıracaktır.

regülatör25xst

migrostsk

 

 
taban
Hakkımızda
 
- Hakkımızda
- Vizyon & Misyon
- Neden DNS
 
 
- Ürünler
- Kariyer
- İletişim
Katagoriler
 
- Servo voltaj regülatörü
- Akü şarj redresörü
- Galvano redresör
 
 
- Statik voltaj regülatörü
- Transformatör
- Kombi regülatörü
         © DNS ELECTRIC COMPANY