ce sertifika iso sertifika yil
  Anasayfa   |   İletişim
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Referanslar Sertifikalar Kataloglar İletişim

ÜRÜNLERİMİZ

ürünlerürünler

 

ikonTRİFAZE SERVO VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ

trifaze regulatortrifaze regülatörtrifaze voltaj regülatörü

 

trifaze voltaj regülatörütrifaze voltaj regülatörü

 

 

 

ikonTRİFAZE REGÜLATÖR TEKNİK ÖZELLİKLER ikon
GİRİŞ VOLTAJI
270/450 VAC
ÇIKIŞ VOLTAJI
380 +/-2
GİRİŞ FREKANS
50-60 HZ
ÇIKIŞ FREKANS
50-60 HZ
GÖSTERGE
2X DIGIT
MİKROİŞLEMCİ
ÖLÇÜM TEKNİĞİ
TRUE-RMS
TAM YÜKTE VERİM
>98
RENK
GRİ/BEYAZ
TRAFO
BAKIR
HIZ
90V/S
GÜÇ
DER
YÜK
EN
3 KVA
44
29
33
45
6 KVA
44
29
33
60
10.5 KVA
42
99
45
95
15 KVA
42
99
45
125
22.5KVA
44
114
53
185
30 KVA
44
114
53
250
45 KVA
46
122
55
325
60 KVA
57
137
60
400
75 KVA
57
137
60
450
Trifaze servo voltaj regülatörleri şehir şebekesinden almış oldukları alternatif akım enerjisini içerisindeki tranformatör ve varyak aracılığı ile elektrikli eşyaların calışma voltaj gerilim ayar sahası olan monofaze için 220 volt trifaze için 380 volt seviyesinde sabit tutmaktadır, Mekanik ve elektronik bir yapıya sahip olan bu cihazlar distorsiyon içermezler ürünlerimizde kullanılan transformatörlerde kullanılan emaye teller bakır sargılı regülatör imalatımız yoktur. Bütün ürünlerimiz mikroişlemci yapıya sahiptir ve arge tesisimizde üretilmektedir, Rakip firmalara yanısıra ürünlerimizin bir çok avantajı bulunmaktadır, şehir şebekesinden piyasadaki ürünlere göre daha tasarrufludur ve hızlıdır. Monofaze servo voltaj regülatörü güçleri ölçüleri ve ağırlıkları yukarıdakii tabloda bulunmaktadır özel üretim çeşitli ürünlerimizde lcd ekranlı, uzaktan arıza tespiti rs485 ile ve çeşitli haberleşme olanakları bulunmaktadır saygılarımızla.
ikon3 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir. (Opsiyonel Özel Gerilim Koruma Ünitesi, Lcd ekran, Modbus ve plc uyumu)
ikon6 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir. (Opsiyonel Özel Gerilim Koruma Ünitesi, Lcd ekran, Modbus ve plc uyumu)
ikon10.5 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir. (Opsiyonel Özel Gerilim Koruma Ünitesi, Lcd ekran, Modbus ve plc uyumu)
ikon22.5 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir. (Opsiyonel Özel Gerilim Koruma Ünitesi, Lcd ekran, Modbus ve plc uyumu)
ikon30 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir. (Opsiyonel Özel Gerilim Koruma Ünitesi, Lcd ekran, Modbus ve plc uyumu)
ikon45 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir.
ikon60 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir. (Opsiyonel Özel Gerilim Koruma Ünitesi, Lcd ekran, Modbus ve plc uyumu)
ikon75 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir. (Opsiyonel Özel Gerilim Koruma Ünitesi, Lcd ekran, Modbus ve plc uyumu)
ikon100 Kva Voltaj Regülatörü Mikroişlemci kontrollü, Giriş ve çıkış voltajları tek ekranda görülebilir. (Opsiyonel Özel Gerilim Koruma Ünitesi, Lcd ekran, Modbus ve plc uyumu)

ikonTRİFAZE REGÜLATÖR ÇALIŞMA PRENSİP ŞEMASI ikon

trifaze regülatör calışması

Trifaze servo voltaj regülatörü calışma prensibi şehir şebekesinden gelen alternatif akım faz gerilimi ana trafo sekonder (ikinci sargı) üzeriden seri olarak geçmekte ve direk çıkışa aktarılmaktadır, nötr ise sistemden izole olarak direk olarak çıkışa gitmektedir ayarlı transformatör olan varyak potansiyometre gibi düşünecek olursak transformatörün primer (ilk sargı) sargısını ayarlamakta ve çıkıştaki gerilimdeğerini stabilize bir halde tutmaktadır, varyak (reosta) kontrol eden sürücü ünitesi ile şehir şebekesi gerilimini true rms yöntemi trifaze regülatör 6c5x zero-crossing mantığı ile sürekli senkronize bir halde ölçüm yaparak çıkıştaki ve girişteki voltaj değerlerini ve şebeke sinüs geriliminin tepe değerlerini baz alarak çıkış ac voltaj değerini stabilize bir halde tutmaktadır ve 3 fazlı sistemlerde 3 faz tamamı ile birbirinden izole edilmiştir cihazın çıkışında EMİ filtre bulunmakta ve harmoniksel bozulmalar engellenmektedir.

 

 
taban
Hakkımızda
 
- Hakkımızda
- Vizyon & Misyon
- Neden DNS
 
 
- Ürünler
- Kariyer
- İletişim
Katagoriler
 
- Servo voltaj regülatörü
- Akü şarj redresörü
- Galvano redresör
 
 
- Statik voltaj regülatörü
- Transformatör
- Kombi regülatörü
         © DNS ELECTRIC COMPANY